Profil konzultanta

představení

Prošel jsem si trh z pozice obchodníka. V průběhu téměř deseti let jsem absolvoval tisíce obchodních schůzek napříč snad všemi odvětvími B2B a B2C obchodu

Měl jsem možnost studovat, co ve které branži funguje, na co zákazníci slyší. K tomu přidejme studium žurnalistiky a celoživotní zájem o moderní technologie a fenomén sociálních sítí.

Mix těchto dovedností využívám k tomu, abych i pro váš produkt vytvořil takovou marketingovou strategii, která nadchne i vaše zákazníky.

Prošel jsem si trh z pozice obchodníka. V průběhu téměř deseti let jsem absolvoval tisíce obchodních schůzek napříč snad všemi odvětvími B2B a B2C obchodu Měl jsem možnost studovat, co ve které branži funguje, na co zákazníci slyší. K tomu přidejme studium žurnalistiky a celoživotní zájem o moderní technologie a fenomén sociálních sítí. Mix těchto dovedností využívám k tomu, abych i pro váš produkt vytvořil takovou marketingovou strategii, která nadchne i vaše zákazníky.

profesní dráha

OBCHODNÍCI, S.R.O.

Vedoucí realizace, konzultant

Mediální skupina Mafra

Area sales manager

Soral & Hanzlik Medical

Obchodník

Atlas Software

Obchodník

D.A.S. Rechtsschutz, AG

Obchodník, školitel

OVB Allfinanz

Obchodník, lektor

Týdeník Prostějovska

Redaktor, editor

OA Prostějov

Ekonomika a účetnictví

působení ve firmách

certifikáty a kurzy

certifikáty a kurzy

školení lektora

Předchozí
Další

KARIÉRA

Přidejte se do našeho týmu

Máte praktické zkušenosti jako úspěšný obchodní manažer, obchodník, HR či  marketér v oblasti B2B či B2C prodeje? Podívejte se na volné pozice, zda nehledáme právě Vás. Pokud odpovídající pozici nenajdete, zavolejte nám a probereme možnosti spolupráce.