Vítkovice IT Solutions

Obchodník senior

Popis pracovní nabídky

Kvůli platu se do práce nastupuje. Jenže peníze nejsou všechno. Zpravidla kvůli lidem, vztahům, konkurenci nebo produktu se odchází. Znáte to taky? Hledáte změnu? Krabicová řešení už Vás nudí? Tak potom jste tu správně! U nás můžete využít svou síť kontaktů, ale naplno! Žádné omezení u nás neexistuje, protože každé řešení vyvíjíme přímo na míru klientovi. Uspějete tedy i tam, kde krabice už nestačí!

Co bude vaší naplní?

Péče o stávající zákazníky i akvizice nových, využití vlastní sítě kontaktů

Zpracování nabídek a vytváření strategie pro svěřený region

Prezentace IT/ICT technologií

Komunikace a spolupráce při přípravě obchodních příležitostí a projektů

Co požadujeme?

SŠ/VŠ vzdělání technického směru

2 roky obchodování v IT branži

Schopnost naslouchat a navrhovat řešení

ŘP sk. B, aktivní řidič

Co získáte?

Produkt, který Vás nebude omezovat krabicovým řešením

Motivující platové ohodnocení, závislé na vlastním výkonu

Odborné vzdělávání

Prostor pro osobní a kariérní růst

Co bude vaší náplní?
Co požadujeme?
Co získáte?

ZAUJALA VÁS NABÍDKA? CHCETE SKUTEČNĚ USPĚT?

MY JSME SPECIALISTÉ, PRODÁME VAŠE ZKUŠENOSTI!

Vyplňte přihlašovací formulář nebo nám zavolejte, společně uspějeme!

O firmě

VÍTKOVICE IT SOLUTIONS a. s. poskytuje komplexní služby v oblastech Informačních technologií. Vaším posláním na pozici Obchodní zástupce bude rozvíjet a posilovat postavení společnosti Vítkovice IT Solutions na trhu. Budete našim zákazníkům dodávat prvotřídní řešení, která revolučním způsobem usnadňují práci nebo život. Stojíme například za informačním systémem pro tísňovou linku 112 nebo systémem eCall.

Zaměřujeme se na infrastrukturu a bezpečnost IT, vývoj aplikací a průmyslovou automatizaci. Vzhledem ke komplexnosti poskytovaných služeb zajišťujeme roli systémového integrátora rozsáhlých řešení.

Společnost navazuje na inovativní práci svých předchůdců, kteří se ve strojírensko-hutní společnosti VÍTKOVICE zabývali automatizovaným zpracováním dat před více než 90 lety a vždy přinášeli, přinášejí a budou přinášet svým zákazníkům progresivní řešení zaměřené na podporu jejich podnikání, bezpečí, komunikaci a další oblasti života.

SKVĚLÉ BENEFITY

Benefity na které se můžete těšit

Příspěvek na stravování

80.000,- Kč
až 200.000,- Kč

Firemní
vůz

Flexibilní prac. doba
25 dní dovolené

Vaším nadřízeným bude profík každým coulem. Má praxi v obchodě a IT už víc než 12 let, takže se na něj můžete kdykoliv bez obav obrátit.

Časté dotazy

Daří se nám, expandujeme, a tak potřebujeme posílit svůj tým.
Domluva možná rozhodně je. Chceme v první řadě kvalitního člověka.
U seniorní pozice přepokládáme alespoň 2 roky praxe.
Je potřeba se orientovat v problematice IT a rozumět “jejich řeči”. U seniorní pozice předpokládáme, že budete schopni do obchodu skočit rovnýma nohama. Jsme samozřejmě schopni doladit, co bude potřeba.
Ne, toto pro nás není kritérium.
Pokud si libujete v IT a moderních technologiích, zajímá Vás, jak co funguje a rádi vymýšlíte různé zlepšováky, bude to pro Vás velkou výhodou. Zkrátka nechceme každému nabízet to samé.

Jak vypadá spolupráce s OBCHODNÍCI, s.r.o.?

Co získáte, když se přihlásíte u nás?

Specializujeme se na obsazování obchodních a manažerských pozic a personalisté našemu úsudku důvěřují. Ve výběrovém řízení stojíme na Vaší straně! Vždy prodáváme Váš talent a nikdy nedopustíme neférové jednání. Pro Vaši prezentaci využijeme nejmodernější technologie a přidáme i osobní doporučení. S námi máte desetkrát větší šanci uspět, než když do firmy pošlete pouze životopis nebo motivační dopis.

Zakládáme si na tom, že pečlivě posuzujeme každého kandidáta, zkoumáme jeho kvality a společně posuzujeme možnosti. Na obsazování obchodních pozic se specializujeme již řadu let, takže dokážeme určit, které kvality jsou na danou pozici potřeba.

Může se stát, že dojdeme i k tomu, že v nabídce máme vhodnější pozici, než je ta, na kterou jste se původně hlásili.

Pokud se stane, že neuspějete u pozice, kterou jste si vybrali, je zde možnost dohodnout se na Vašem zastupování. V takovém případě si stanovíme cíle (jaký si představujete plat, obor, lokalitu, co už nechcete v práci zažívat, atd.) a budeme Vám hledat to správné uplatnění.

Zkrátka, nebudete v tom sami. Vaše zkušenosti skvěle prodáme a společně dosáhneme cíle.

Nevybrali jste si z pozic, které jsou aktuálně v nabídce?

OZVĚTE SE! STANOVÍME CÍLE A VYSNĚNOU PRÁCI VÁM NAJDEME!

VOLNÉ POZICE

Další volné pozice, které obsazujeme

NAKOPNEME TO SPOLEČNĚ

Chcete vyhledat ten správný článek do skládačky?

Potřebujete doplnit tým? Máte problémy s fluktuací? Nebo jen ne a ne najít toho správného člověka? Pak se na nás neváhejte obrátit. Zkonzultujeme, vyhodnotíme situaci, nebo vám toho pravého rovnou najdeme.