Tvorba webových stránek

Potřebujete kvalitní webové stránky, které byste mohli sami spravovat? Vytvoříme vám projekt na míru, a to od moderního jednostránkového webu až po komplexní stránky s vlastní vychytanou grafikou a propracovanou funkčností. Samozřejmostí je u nás plná záruka a rozsáhlá zákaznická podpora. My vás na holičkách nenecháme.

1. PŘÍPRAVNÁ FÁZE

Průzkum trhu a tvorba wireframe je jako základní kámen

Někdy je nejlepší začít s čistým papírem a ostrouhanou tužkou. Jak by měla vypadat kostra webu, které prvky obsahovat a kam by měla vést tlačítka? Na tom je nejlepší se dohodnout hned na začátku.

2. REALIZACE

Tvoříme weby, podporující vaše podnikání

Když už jednou web je, tak má koukat, aby byl. Jenže. Dobrý web není náhoda. Elegantní web umí dnes udělat kde kdo. Aby však měl i návštěvnost a byl generátorem nových poptávek či rovnou objednávek, to už tak jednoduché není. Všechny funkce i kvalitní design správného webu máme v malíku. U nás však hraje prim funkčnost, příliv nových zákazníků a objednávek.

3. SERVIS

Nenecháme vás v tom

I o web je potřeba se pravidelně starat a udržovat ho, aby stále přinášel to, co od něj očekáváme. Nechceme udělat web a zmizet. I po vytvoření webu jsme roky pro naše zákazníky dostupní s jakýmkoli požadavkem. A všechny důležité údaje pro vás archivujeme v našem informačním systému.

PROJEKTY

Naše nejnovější projekty, které jsme realizovali

POJĎME VYTVOŘIT NĚCO SKVĚLÉHO

Chcete vytvořit funkční webové stránky?

Doba si vyžaduje přivádění zákazníků i jinou formou, než za pomoci osobního jednání. Jsme připraveni s vámi vše prodiskutovat a navrhnout řešení přesně podle vašich požadavků.