Firemní školení

Od svého založení se specializujeme na firemní školení na míru. Víme, že učit, naučit a osvojit si nové dovednosti, znalosti a návyky jsou různé věci. Pokud neradi děláte kompromisy a chcete pro své zaměstnance to nejlepší, rádi vám připravíme kurz dle vašich preferencí.

firmy, SE KTERÝMI JIŽ SPOLUPRACUJEME

Pro koho je firemní školení vhodné

Firemní školení je vhodné pro všechny společnosti, které se nespokojí s obecnými formulacemi a nechtějí pálit čas svých pracovníků na školení, které bude obsahovat maximálně 40-55% užitečných informací. Zároveň chtějí lektora, který je velmi zkušený a připraven odpovídat na konkrétní dotazy zúčastněných včetně na míru připravených praktických cvičení. Vaše firemní školení může být mixem témat námi realizovaných veřejných školení. Pokud se chcete přesvědčit o vyznění lektora či obsah kurzu, můžete si objednat malou ochutnávku v podobě veřejného školení konkrétního kurzu.

Sejdeme se
s vámi

Základ je, vyjasnit si vaše očekávání, které má být naplněno. Zároveň představíme naše interní i externí lektory, se kterými dlouhodobě spolupracujeme.

Sejdeme se
s účastníky

Často strávíme spolujízdu či rozhovor s účastníky, abychom lépe pomohli identifikovat oblast, potřebnou pro školení.

Navrhneme
školení

Identifikujeme oblasti s největším potenciálem k růstu, navrhneme vhodnou pomoc, intenzitu, strukturu a rozplánování v čase.

Realizujeme školení

Toto je fáze, která nás baví ze všeho nejvíc. Online nebo offline interakce se školenými, jejich reakce a poznání, že se dají věci dělat i jinak.

Utvrdíme
v praxi

Víme, že nejdůležitější je osvojení nových návyků. Proto realizujeme podpůrné akce po školení. Přímo v praxi a spojené se zpětnou vazbou na školenou problematiku.

Kolik to stojí?

Školení na míru musí být dražší než veřejné. Jeho cenu ovlivňuje počet školených osob, hodinová dotace školení, zda jde o online či offline školení, složitost přípravy modelových situací, množství podkladových materiálů, zda se odehrává v našich prostorech či u vás a také to, zda se dohodneme i na analýze současného stavu. Získáte však školení, ze kterého účastníci budou odcházet nadšeni a zejména si skutečně osvojí nové produktivní návyky.

NECHTE SI PŘIPRAVIT NABÍDKU NA MÍRU

Chcete pro svůj tým kvalitu?

Zajímavá veřejná školení

4.7/5