profil KONZULTANTA

Přehrát video

představení lektora

Již více než 14 let je nedílnou součástí mého života obchod a sales-management. Při své praxi konzultanta a díky působení v několika nadnárodních společnostech na pozicích manažera obchodního týmu a oblastního manažera, jsem díky úspěšnému rozvoji potenciálu obchodníků, HR specialistů, trenérů i dalších manažerů, vybudoval a vedl obchodní týmy o velikosti až 90 spolupracovníků.

Díky nezbytnosti učit začínající obchodníky obchodnickému umění, jsem do dnešního dne absolvoval cca 5.000 obchodních schůzek se soukromými osobami, živnostníky i jednateli velkých společností, stovky pohovorů s uchazeči na obchodní či manažerské pozice, nepočítaně školení obchodních i manažerských dovedností a mnoho koučovacích hodin s ostatními členy obchodních oddělení.

Díky poskytovaným službám interim-manažera se zároveň stále držím v “kondici” a neustále aktualizuji svá školení.

představení lektora

Již více než 14 let je nedílnou součástí mého života obchod a sales-management. Při své praxi konzultanta a díky působení v několika nadnárodních společnostech na pozicích manažera obchodního týmu a oblastního manažera, jsem díky úspěšnému rozvoji potenciálu obchodníků, HR specialistů, trenérů i dalších manažerů, vybudoval a vedl obchodní týmy o velikosti až 90 spolupracovníků.

Díky nezbytnosti učit začínající obchodníky obchodnickému umění, jsem do dnešního dne absolvoval cca 5.000 obchodních schůzek se soukromými osobami, živnostníky i jednateli velkých společností, stovky pohovorů s uchazeči na obchodní či manažerské pozice, nepočítaně školení obchodních i manažerských dovedností a mnoho koučovacích hodin s ostatními členy obchodních oddělení.

Díky poskytovaným službám interim-manažera se zároveň stále držím v “kondici” a neustále aktualizuji svá školení. 

profesní dráha

OBCHODNÍCI, S.R.O.

Jednatel, mentor a projektový manažer

CEMI MBA Studies, s.r.o.

Marketingový a obchodní ředitel

D.A.S. Právní ochrana

Regionální a oblastní manažer

T-Mobile

Zastoupení pro B2B segment

O2

Area Acount Manager

GE Money Multiservis, s.r.o.

Area Sales Manger

Melzer, s.r.o.

IT konzultant

Tempo

Lektor PC kurzů

VŠB TUO

Finance a účetnictví

certifikáty a kurzy

školení lektora

4.7/5
Předchozí
Další

KARIÉRA

Přidejte se do našeho týmu

Máte praktické zkušenosti jako úspěšný obchodní manažer, obchodník, HR či  marketér v oblasti B2B či B2C prodeje? Podívejte se na volné pozice, zda nehledáme právě Vás. Pokud odpovídající pozici nenajdete, zavolejte nám a probereme možnosti spolupráce.