O nás

Veškerou svou činností, aktivním nasloucháním a sdílením ověřených zkušeností, chceme dosahovat toho, abychom lidem pomáhali trvale posouvat hranice pracovní i osobní spokojenosti a sebevědomí.

Náš tým

Seznamte se s naším týmem

Již více než 14 let je nedílnou součástí mého života obchod. Při své praxi konzultanta, a také díky několikaleté praxi v nadnárodních společnostech, jsem vybudoval a vedl obchodní týmy o velikosti až 90 spolupracovníků. Díky poskytovaným službám interim-manažera se zároveň stále držím "v kondici" a neustále doplňuji nové poznatky z nejrůznějších obchodních odvětví.

Ing. Přemysl Málek

Majitel, obchodník a školitel

V naší společnosti mám na starosti hladký chod fakturace, objednávek a zákaznický servis. Bohaté zkušenosti s administrativou jsem získala především víc než desetiletou praxí v logistické společnosti. Těší mě pozitivní reakce našich zákazníků a to, že můžeme prostřednictvím práce našich zaměstnanců pomáhat ostatním vydělávat peníze a zvyšovat spokojenost zaměstnanců v dalších společnostech.

Monika Málková, DiS.

Zákaznická podpora a fakturace

Prošel jsem si trh z pozice obchodníka. V průběhu téměř deseti let jsem absolvoval tisíce obchodních schůzek napříč snad všemi odvětvími B2B a B2C obchodu. Měl jsem možnost studovat, co ve které branži funguje, na co zákazníci slyší. K tomu přidejme studium žurnalistiky a celoživotní zájem o moderní technologie a fenomén sociálních sítí. Mix těchto dovedností využívám k tomu, abych i pro váš produkt vytvořil takovou marketingovou strategii, která nadchne i vaše zákazníky.

Honza

Vedoucí realizace

Moje cesta grafického designéra začala už v roce 2010, hned po absolvování SŠ Polygrafické v Olomouci. Vyzkoušel jsem si práci grafika v několika firmách, kde jsem nasbíral mnoho cenných zkušeností. Nejvíce jsem si zamiloval čistý a moderní design. Takový, který upoutá na první pohled a už od něj nemůžete odtrhnout oči. Mou specializací jsou malé i velké weby, které realizuji na vlastních šablonách WordPress.

Martin

Webdesigner

Jsem profesionál s více než 15 lety zkušeností
a zodpovědným přístupem ke každému projektu. Dlouholeté zkušenosti s prací ve full service reklamních agenturách na pozici Art Director mi dovolují přistupovat ke každé zakázce komplexně. Věnuji se především tvorbě printových, outdoorových a online vizuálů všeho druhu. Záleží mi na tom, abych tvořila originální práci na míru. Sleduji grafické trendy, poskytuji vysokou kvalitu a originální práci, dle představ klienta. Navrhnu optimální řešení pro Vaše
potřeby a možnosti.

Petra

Grafický expert

Specializuji se zejména na nábor zaměstnanců, vedení personální agendy, a to včetně personálního poradenství. Baví mě také organizace komplexních výběrových řízení. Věřím, že bohaté zkušenosti, které jsem získala během dvanáctileté praxe, pomohou doplnit Váš tým o další talentované kolegy.

Hanka

HR specialistka

Jsem módní nadšenec a vystudovaný pedagog. Potřebujete poradit s outfitem na určitou událost nebo rovnou změnit celý šatník? Jsem zde přímo pro Vás. Díky malým změnám získáte potřebné sebevědomí i respekt kolegů, nebo si troufnete na lepší práci. Pomůžu Vám na zapracování na osobním brandu, prvním dojmu a dále tento dojem potvrzovat při dalších setkáních.

Tomáš

Stylista a módní guru

Jsem profesionál s více než 15 lety zkušeností a zodpovědným přístupem ke každému projektu. Dlouholeté zkušenosti s prací ve full service reklamních agenturách na pozici Art Director mi dovolují přistupovat ke každé zakázce komplexně. Věnuji se především tvorbě printových, outdoorových a online vizuálů všeho druhu. Záleží mi na tom, abych tvořila originální práci na míru. Sleduji grafické trendy, poskytuji vysokou kvalitu a originální práci, dle představ klienta. Navrhnu optimální řešení pro Vaše potřeby a možnosti.

Petra

Grafický expert

KARIÉRA

Přidejte se do našeho týmu

Máte praktické zkušenosti jako úspěšný obchodní manažer, obchodník, HR či  marketér v oblasti B2B či B2C prodeje? Podívejte se na volné pozice, zda nehledáme právě vás. Pokud odpovídající pozici nenajdete, zavolejte nám a probereme možnosti spolupráce.