Blog, Marketing

Zachraňvinaře.cz

Zpráva o destrukci několika vesnic na Moravě nás, stejně jako většinu ČR, velmi zasáhla. Nechtěli jsme jen sedět a dávat smutné smajlíky na web. Proto jsme se rozhodli, že pomůžeme postiženým oblastem tím, že podpoříme prodej jejich produktů. Dovedeme si představit, že místní vinaři, mají nyní dost jiných starostí, než se starat o aktivní prodej či marketing. Dali jsme tedy dohromady seznam veřejně dostupných kontaktních údajů vinařství z postižených oblastí tak, aby si každý mohl vybrat to své vinařství, které kontaktuje a podpoří nákupem lahvinky, bedýnky či sudu vína 😊 Seznam je dostupný na adrese https://www.zachranvinare.cz    

Většina firem řeší před koncem roku nákupy reklamních a PR předmětů, které pak rozdává jako poděkování svým obchodním partnerům. Spojme tuto aktivitu zároveň s podporou potřebných. Nakupte víno pro osobní potřebu nebo pro reklamní účely. Osvěžíte mysl, potěšíte své partnery a pomůžete vinařům. Stačí jen zvednout telefon a objednat bedýnku či soudek oblíbené odrůdy.

Pokud se věnujete marketingu, máte firemní či soukromou Facebookovou stránku, můžete se připojit k nám a napsat, sdílet či sponzorovat příspěvek ohledně stránky www.zachranvinare.cz tak, aby se co nejvíce lidí a firem mohlo k této iniciativě připojit.

SDÍLEJTE S OSTATNÍMI

Zaujal vás článek?

Podělte se o něj s ostatními na sociálních sítích

Facebook
Twitter
LinkedIn